Materac MODULIA SKY SEMBELLA sprężynowy
  • Materac MODULIA SKY SEMBELLA sprężynowy
SEMBELLA

Materac MODULIA SKY SEMBELLA sprężynowy

1 251,00 zł
Nowy produkt

Sprężynowy materac Modulia Sky z warstwą pianki termoelastycznej Sensipur.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4-6 tygodni
Ilość:

W materacu Modulia Sky od producenta Sembella wykorzystano sprawdzone i cenione przez klientów sprężyny typu kieszeniowego, które obustronnie obłożone zostały wysokiej jakości piankami gwarantującymi komfortowy i odprężający odpoczynek. Materac doskonale reaguje na nacisk ze strony użytkownika, dopasowując się idealnie do jego sylwetki. Jest to zasługa podwyższonej elastyczności punktowej sprężyn, które w połączeniu z materiałem termoelastycznym tworzą niezwykle komfortowe warunki snu. Dla osób preferujących nieco twardszą powierzchnię producent zaleca korzystanie ze strony obłożonej pianką poliuretanową. Materac wykończony jest przyjemnym i delikatnym w dotyku pokrowcem, którego tkanina nasączona jest wyciągiem z eukaliptusa o właściwościach antybakteryjnych oraz antyalergicznych. Materac Modulia Sky to produkt w pełni przyjazny dla alergików. Jakość i trwałość produktu potwierdza 5-letnia gwarancja na wkład materaca.

Pianka Sensipur
Pianka Sensipur: termoelastyczny materiał, który pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Kręgosłup podparty jest prawidłowo na całej długości, co przekłada się na niezwykle wygodny i komfortowy odpoczynek. Tworzy warstwę wierzchnią o grubości 4 cm.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w produkcji materacy. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują indywidualnie w zależności od zwiększonego nacisku. Przekłada się to na punktowe podparcie każdej części ciała. Na każdy metr kwadratowy przypada aż 266 sprężyn.
Mata Kokosowa
Mata kokosowa: tworzy dwie warstwy, które oddzielają sprężyny od materiałów piankowych. Kokos utwardza powierzchnię spania oraz wpływa na odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz konstrukcji, dzięki czemu we wnętrzu nie gromadzi się kurz oraz roztocza.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: tworzy stabilną podstawę całego materaca. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu nie traci swoich właściwości w wyniku wieloletniego użytkowania. Zapewnia stabilne i prawidłowe podparcie w każdej pozycji.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Modulia Sky - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: elastyczny pokrowiec wykonany z tkaniny nasączonej wyciągiem z eukaliptusa o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Przekłada się to na zdrowy i wygodny sen wolny od alergenów i niebezpiecznych mikroorganizmów. Pokrowiec należy prać w temperaturze do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
SEMBELLA