KARIBIAN DESCANSO

Materac FORCE KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

3 353,00 zł

Dwustronny materac Force Karibian Descanso z wkładem ze sprężyn kieszeniowych obłożonych piankami.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Force Karibian Descanso to produkt o zaawansowanej budowie. W jego wnętrzu znajdują się sprężyny kieszeniowe w ochraniaczu z filcu, które stanowią rdzeń wkładu, a okala je kilka warstw pianek o różnych gęstościach i właściwościach, które odpowiadają za wygodę odpoczynku. Uzupełnieniem wkładu jest miękkie włókno syntetyczne typu Hollow o dużej sprężystości. Materac Force Karibian Descanso umożliwia anatomiczne ułożenie sylwetki, dostosowując się do jej ciężaru. Redukuje obciążenie kręgosłupa, pozwala utrzymać go w prawidłowej pozycji, nie wywiera nacisku na nerwy i naczynia krwionośne. Konstrukcja zapewnia dobrą wentylację. Dzięki wydzielonym 7 strefom twardości poszczególne partie ciała otrzymują podparcie, jakiego potrzebują. Brzegi zostały wzmocnione pasem okalającym z pianki o dużej gęstości, co czyni je bardzo wytrzymałymi. Pokrowiec wykonany został z rozciągliwej tkaniny stretch, która znakomicie współgra ze sprężystym wypełnieniem. Atrakcyjne wzornictwo pokrowca będzie efektowną ozdobą sypialni.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: lepkosprężysta pianka o gęstości 50 kg/m3. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Ma zdolność reagowania na temperaturę ciała, a także na nacisk, dzięki czemu dostosowuje się do kształtów ciała, zapewniając optymalne wsparcie i komfort. Kiedy użytkownik wstanie, odzyskuje ona swoją pierwotną postać.
Pianka HR
Pianka HR: rodzaj pianki poliuretanowej o wysokiej sprężystości i trwałości. W materacu Force występują warstwy o dwóch różnych gęstościach. Zapewnia wygodne podparcie ciała i dobrą wentylację, przyczyniając się do komfortowego i higienicznego snu.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: niezależne sprężyny, które ulegają kompresji tylko w obszarach bezpośrednio obciążonych, zapewniając lepsze dopasowanie podłoża do krzywizn ciała, równomierne rozłożenie ciężaru, a także minimalizację transferu ruchu, co oznacza, że przemieszczanie się jednej osoby nie jest odczuwane przez partnera, a to sprzyja spokojnemu spaniu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - twardy
Force Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Stretch
Pokrowiec Stretch: elegancki pokrowiec z miękkiej, przyjemnej dla skóry i trwałej tkaniny, która ma zdolność do rozciągania się w różnych kierunkach i powrotu do pierwotnego kształtu po ustaniu naprężenia. Znakomicie dopasowuje się do wkładu. Posiada uchwyty.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
KARIBIAN DESCANSO