Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac GEMINI JANPOL piankowy Zobacz większe

Materac GEMINI JANPOL piankowy

Nowy produkt

JANPOL

Piankowy materac Gemini w dwukolorowym pokrowcu Gandalf w standardzie.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

658,00 zł

Więcej informacji

Materac Gemini to odpowiedź na zmieniające się potrzeby najmłodszych użytkowników. Producent Janpol wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzył materac, który obok stabilnego i prawidłowego podparcia ciała zapewnia niesamowity efekt wizualny. Model Gemini to propozycja z najnowszej kolekcji, którego wkład tworzy kombinacja dwóch wysokiej jakości pianek hybrydowych. Dzięki specjalnemu poprzecznemu profilowaniu materac zyskuje siedem stref twardości, które odpowiadają za idealne rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni. Zróżnicowana twardość pianek pozwala na dobranie odpowiedniej strony użytkowej do wagi dziecka. Materac dostępny jest w jednym z dwóch pokrowców do wyboru: Gandalf lub Grey. Właściwości obu tkanin pozwalają zachować świeże i czyste środowisko snu na powierzchni materaca. Zaletą materaca Gemini jest również 4-letnia gwarancja, która obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę wkładu.

kombinacja pianek hybrydowych
Kombinacja pianek hybrydowych: dwie pianki o podwyższonej gęstości i sprężystości o zróżnicowanych twardościach po obu stronach. Pianki tworzą powierzchnie, które stabilnie podpierają ciało na całej długości, zapewniając komfortowy i zdrowy sen. W wyniku poprzecznego profilowania materac charakteryzuje się siedmioma strefami twardości, dzięki którym ciężar ciała użytkownika rozkładany jest równomiernie na całej powierzchni.

podkreslnik

Budowa:
Materac Gemini Budowa
Wysokość:

Wysokość całkowita: ok. 20 cm
pokr_dol

Pokrowce:

gandalf
Pokrowiec Gandalf: elastyczny pokrowiec, który doskonale współgra z wkładem materaca, usprawniając jego pracę. Rozciągliwa tkanina zachowuje swoje właściwości w wyniku częstego prania. Pokrowiec wykończony został specjalną powłoką Sanitized, której właściwości zapewniają środowisko snu wolne od alergenów i niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów. Produkt nadaje się do prania wodnego w temperaturze 40 st.C.

grey
Pokrowiec Grey: delikatna tkanina o jedwabistej strukturze wpływa na wyjątkowo komfortowy sen. Pokrowiec skutecznie chroni przed rozwojem i gromadzeniem pleśni, grzybów oraz zapobiega namnażaniu bakterii. Jest to zasługą specjalnej powłoki Sanitized, którą wykończony został pokrowiec Grey. Dzięki pikowaniu pokrowiec zyskuje na miękkości i puszystości. Tkanina nadaje się do prania w warunkach domowych w 40 st.C.
podkreslnik

Twardość:podkreslnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
antyalergicznyAntyalergiczny
7 stref twardości7 stref twardości
stelaż regulowanyStelaże regulowane

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.