Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż FAMILY MOTO HILDING
  • Stelaż FAMILY MOTO HILDING
HILDING

Stelaż FAMILY MOTO HILDING

1 329,00 zł
Nowy produkt

Nowoczesny stelaż sterowany elektrycznie.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż FAMILY MOTO HILDING Rozmiar: 80x200 4 1 329,00
Stelaż FAMILY MOTO HILDING Rozmiar: 90x200 8 1 369,00
Stelaż FAMILY MOTO HILDING Rozmiar: 100x200 2 1 459,00

Stelaż Family Moto to produkt stworzony z myślą o wymagających klientach. Jest to udoskonalona wersja produktu Family marki Hilding. Firma w swoich produktach wykorzystuje najnowsze technologie i materiały najwyższej jakości. Model Family Moto składa się z 28 drewnianych, klejonych warstwowo listew. Są one zamocowane w solidnej ramie za pomocą elastycznych uchwytów, dzięki czemu stelaż utrzymuje właściwą sprężystość. Dla wzmocnienia konstrukcji oraz równomiernego rozkładania nacisku, przez środek przeprowadzono pas stabilizujący. Suwaki umiejscowione na listwach w części środkowej zmieniają twardość tej partii stelaża. Największym atutem produktu jest elektroniczna regulacja wysokości podnóżka i podgłówka. Specjalna konstrukcja sprawia jednocześnie, że ciało nie jest wystawione na szkodliwe działanie pola elektromagnetycznego. Odpowiednie ustawienie części dolnej i górnej wpłynie na jakość wypoczynku. Uniesiony podnóżek przyniesie ulgę zmęczonym nogom. Stelaż o wysokości ok. 6-7 cm występuje w wielu rozmiarach do wyboru. Posiada standardowo dwuletnią gwarancję.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6-7 CM
Stelaż Family Moto Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
HILDING