Stelaż Tempur Premium Flex 3000
  • Stelaż Tempur Premium Flex 3000
TEMPUR

Stelaż TEMPUR PREMIUM FLEX 3000

6 888,00 zł

Stelaż Tempur Premium Flex 3000 z możliwością opuszczania i podnoszenia zagłówka i podnóżka za pomocą specjalnego pilota.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Stelaż Tempur Premium Flex 3000 to innowacyjne rozwiązanie w sypialni. Stelaż wyposażony został w dwa silniki niewystające z ramy, dzięki czemu idealnie sprawdzi się niemal w każdym rodzaju łóżka. Stelaż sterowany jest za pomocą specjalnego pilota i daje możliwość łatwej regulacji strefy pleców, jak i nóg w celu uzyskania optymalnej pozycji podczas snu. Elementy sprężynowe pozwalają również na regulację stopnia twardości oraz zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu do materaca dostarczana jest odpowiednia ilość świeżego powietrza. Stelaże Tempur to innowacyjne rozwiązanie w każdej sypialni wpływające na niebywały komfort podczas codziennego użytkowania. UWAGA! Stelaż sprzedawany jest bez nóg i stabilizatorów!

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11,5 CM
Stelaż Tempur Premium Flex 3000 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
11,5 cm
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
11,5 cm
Producent:
Tempur
TEMPUR