Poduszka Air Fresh Relax Mollyflex
  • Poduszka Air Fresh Relax Mollyflex
  • Poduszka Air Fresh Relax Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka AIR FRESH RELAX MOLLYFLEX

550,00 zł

Termoelastyczna poduszka Air Fresh Relax marki Mollyflex.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka piankowa Air Fresh Relax powstała na bazie elastycznej pianki Visco-Elastic Foam CASANOVA, która dzięki swojej gęstości osiągającej 55 kg/m³ gwarantuje optymalne podparcie głowy na czas snu. Wyjątkowych właściwości dostarcza specjalna żelowa powłoka pokrywająca wierzchnią warstwę pianki. W połączeniu z satynowym pokrowcem z materiału COOLER spełnia ona funkcję termoregulacyjną, czyli chłodzi głowę użytkownika w trakcie snu. Zapobiega to nadmiernemu poceniu się skóry, a stabilna temperatura ma znaczący wpływ jakość snu. Poduszka Air Fresh Relax jest pozbawiona profilowania, a tradycyjny kształt i starannie przemyślana wysokość pozwolą łatwo się do niej przyzwyczaić. Gwarantuje to wygodę bez względu na przyjętą pozycję spania. Właściwości produktu potwierdzone zostały serią badań. Zapewniło to poduszce certyfikat produktu medycznego, wspomagającego walkę z odleżynami i alergiami. Wymiary wynoszące 42x72x14 cm ułatwiają rozluźnienie mięśni szyi i znalezienie komfortowej pozycji podczas zasypiania. Poduszka objęta jest 5-letnią gwarancją.

WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Air Fresh Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX