Poduszka Moontex Mollywell Ergo Mollyflex
  • Poduszka Moontex Mollywell Ergo Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX MOLLYWELL ERGO MOLLYFLEX

250,00 zł
Nowy produkt

Profilowana poduszka Mollywell Ergo Mollyflex z piankowym wypełnieniem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Moontex Mollywell Ergo to elastyczna poduszka posiadająca specjalne profilowania zapewniające właściwe wsparcie dla głowy i kręgów szyjnych. W jej wypełnieniu znajduje się jednorodny blok z pianki termoelastycznej Pneumatic o gęstości 45 kg/m². Tworzywo reagując na ciepło i nacisk wolno dostosowuje się do konturów ciała. Pianka lekko zapada się i pozwala na precyzyjne rozłożenie ciężaru na całej powierzchni. Poduszka jest obniżona w części środkowej, a podwyższone brzegi mają różną wysokość, co gwarantuje komfortowy sen bez względu na to, w jakiej pozycji wypoczywamy. Całość dopełnia higieniczny pokrowiec, który możemy z łatwością zdjąć i wyprać w temp. 60 st.C. Poduszka jest produktem medycznym, a jej wypełnienie obejmuje pięcioletnia gwarancja. Wymiary: 42x68x10/8,5.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Pneumatic: elastyczny materiał dopasowujący się do kształtów. Pianka zmienia swoją strukturę w wyniku oddziaływania temperatury ciała i wolno powraca do wyjściowej formy po ustaniu nacisku.
WYMIARY: 42x68x10/8,5 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Mollywell Ergo - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
8,5 cm
Wysokość:
10 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
8,5 cm
Wysokość:
10 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX