Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka Air Fresh Cervical Mollyflex
  • Poduszka Air Fresh Cervical Mollyflex
  • Poduszka Air Fresh Cervical Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka AIR FRESH CERVICAL MOLLYFLEX

492,00 zł

Profilowana poduszka Air Fresh Cervical Mollyflex z wkładem z pianki termoelastycznej.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Poduszka piankowa Air Fresh Cervical to propozycja przygotowana przez doświadczonych projektantów marki Mollyflex. Jest to model o wyjątkowej elastyczności i wentylacji, którą uzyskano poprzez zastosowanie perforowanej struktury. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest pianka Visco-Elastic Foam CASANOVA, która swoje parametry zawdzięcza optymalnej gęstości wynoszącej 55 kg/m³. Poduszka jest profilowana, co pozwala w łatwy sposób dopasować ją do własnych wymagań. Środkowa część posiada wgłębienie zapewniające miejsce na głowę, a dodatkowy komfort gwarantują dwa różniące się wysokością wałki. Ich celem jest umożliwienie stabilnego podparcia górnego odcinka kręgosłupa, zależnie od przybieranej podczas snu pozycji, a także od tego jak twardy jest materac. Kolejnym atutem poduszki Air Fresh Cervical jest specjalna powłoka żelu pokrywająca powierzchnię pianki. Zapewnia ona termoregulację, co w konsekwencji redukuje potliwość, dzięki utrzymaniu stałej temperatury w trakcie snu. Poduszka posiada wymiary 42x70x12/9 cm, obejmuje ją gwarancja 5 lat. Produkt można prać w temperaturze do 60°C.

WYMIARY: 42x70x12/9 CM
Twardość - miękki
Poduszka Air Fresh Cervical - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
42x70x12/9 cm
Rodzaj:
Piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MOLLYFLEX