Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka MOONTEX AZZURRO LAVANDA CERVIVAL
  • Poduszka MOONTEX AZZURRO LAVANDA CERVIVAL
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX AZZURRO LAVANDA CERVIVAL MOLLYFLEX

329,00 zł
Nowy produkt

Profilowana poduszka z lawendową wkładką.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Poduszka Moontex Azzurro Lavenda zapewnia komfortowy wypoczynek połączony z aromaterapią. Jej wnętrze wypełnione jest pianką viscoelastic foam CASANOVA o gęstości 55 kg/m². To tworzywo o właściwościach termoelastycznych, które mięknie pod wpływem temperatury i dopasowuje się do linii karku. Poduszka posiada ergonomiczny kształt i perforowane wnętrze zwiększające jej elastyczność i przewiewność. Obniżenie części środkowej i zastosowanie dwóch wałków o różnych wysokościach gwarantuje solidne podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Wybór wysokości uzależniony jest budową ciała użytkownika i pozycją, w jakiej wypoczywa oraz twardością materaca. W wypełnieniu zastosowano specjalną wkładkę nasączoną lawendowym olejkiem eterycznym. Ten naturalny dodatek pomaga w przypadku bezsenności oraz łagodzi stres i nerwowość. Poduszka zaliczana jest do produktów medycznych, a jej wypełnienie chronione jest przez 5 lat gwarancją. Antyalergiczny pokrowiec zewnętrzny nadaje się do prania w temp. 60 st.C.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Casanova: materiał termoelastyczny zmieniający swoją strukturę pod wpływem temperatury i nacisku. Wolno powraca do wyjściowej formy i jest odporny na deformacje. Pianka jest przewiewna, higieniczna i bezpieczna dla alergików.
WYMIARY: 40x70x12/9 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Azzurro Lavanda Cervival - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
9 cm
Wysokość:
12 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX