PAN MATERAC

Poszewka uniwersalna na poduszkę piankową PAN MATERAC granatowa

45,00 zł

Uniwersalna poszewka na poduszkę piankową Pan Materac w granatowym kolorze to świetne dopełnienie miejsca do snu. Poszewka została wykonana w 100% z bawełny o splocie satynowym.

Dostępny w 24h!
Ilość:

Poszewka na poduszkę piankową Pan Materac granatowa

Klasyczna poszewka na poduszkę Pan Materac w kolorze granatowym to perfekcyjne uzupełnienie każdej sypialni. Dzięki ciemnej barwie materiał nie jest zbytnio podatny na eksploatację, a prawidłowe użytkowanie dodatkowo może wydłużyć pozostawanie poszewki w jak najlepszym stanie. Materiał należy prać w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza. Jest on dodatkowo odpowiedni do prasowania. Poszewka na poduszkę piankową Pan Materac w całości została wykonana ze 100% bawełny o splocie satynowym, dlatego świetnie przepuszcza powietrze i nie powoduje nadmiernej potliwości użytkownika w trakcie snu. Dzięki intensywności zastosowanego pigmentu w trakcie produkcji poszewka pozostanie w pierwotnej barwie przez długi czas. Poszewka jest w rozmiarze uniwersalnym, dlatego pasuje do większości modeli poduszek piankowych.

ROZMIAR: UNIWERSALNY
SKŁAD TKANINY: SATYNA BAWEŁNIANA - 100% BAWEŁNA
GRAMATURA TKANINY: 130 g/m2
Poszewka na poduszkę piankową Pan Materac granatowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Satyna bawełniana - 100% bawełna
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Satyna bawełniana - 100% bawełna
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
PAN MATERAC