TEMPUR

Poduszka TEMPUR PURE CLEAN

728,00 zł

Stylowa i komfortowa poduszka Tempur Pure Clean w innowacyjnym pokrowcu.

Twardość poduszki:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Poduszka Tempur Pure Clean to produkt zaprojektowany z myślą o komforcie i higienie snu. Dostępna jest w dwóch stopniach twardości: miękkim i średnim, aby użytkownik mógł wybrać wariant lepiej dopasowany do własnych preferencji. Specjalny, opracowany w oparciu o technologię NASA i udoskonalony wiskoelastyczny materiał Tempur sprawia, że poduszka Pure Clean znakomicie adaptuje się do anatomicznych kształtów głowy, szyi i ramion, zapewniając dobre podparcie i prawidłowe ułożenie odcinka szyjnego kręgosłupa. Tym samym odpowiada za zdrowe i i wygodne warunki do spania. Może być użytkowana niezależnie od przyjmowanej pozycji podczas snu. Poduszka Tempur Pure Clean sprawdzi się w przypadku osób sypiających zarówno na plecach, na boku, jak i na brzuchu. Jest wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości. Może być w całości prana w pralce w temperaturze do 60°C i suszona w suszarce bębnowej. Dzięki temu gwarantuje bardzo wysoki poziom higieny, co w szczególności docenią alergicy i każdy, kto lubi świeże posłanie.

WYMIARY: 70x50 CM
Twardość - miękki
Poduszka Tempur Pure Clen - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
50x70 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki/średni
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
60 st.C.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
50x70 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki/średni
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
60 st.C.
TEMPUR