• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
HILDING

Ochraniacz bawełniany wodoodporny HILDING 200x200 – OUTLET

209,00 zł 156,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 167,20 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Hilding w rozmiarze: 200x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Praktyczny pokrowiec wodoodporny marki Hilding to idealne rozwiązanie, które zapewnia ochronę materaca przed nadmiernym zużyciem. Dzięki temu produktowi żadne płyny nie mają szans przedostać się do głębi materaca, co zapewnia jego trwałość i świeżość na dłużej. Dodatkowo pokrowiec został wykonany z materiałów, które są ciche w użytkowaniu, eliminując niepożądane dźwięki podczas snu lub odpoczynku. Można go również bezpiecznie prać w temperaturze nawet do 90 stopni Celsjusza, ułatwiając utrzymanie higieny. Co więcej, ochraniacz doskonale dopasowuje się do materacy o maksymalnej wysokości 30 cm, czyniąc go uniwersalnym rozwiązaniem.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany w oryginalne opakowanie. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 200x200 CM
Ochraniacz bawełniany wodoodporny Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING