• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac FIRMFLEX PAN MATERAC 90x200 piankowy – OUTLET

970,00 zł 582,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 582,00 zł

Materac piankowy Firmflex z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Firmflex z kolekcji Pan Materac został stworzony z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości snu oraz solidnego wsparcia dla ciała podczas odpoczynku, zwłaszcza dla osób, które preferują materace o wyższym stopniu twardości, jednocześnie oczekując trwałości i stabilności. Głównym komponentem materaca jest specjalnie profilowana pianka poliuretanowa, zapewniająca stabilność i wygodę. Dodatkowo zastosowanie tej pianki ogranicza rozwój grzybów i szkodliwych mikroorganizmów, co tworzy zdrowe oraz bezpieczne środowisko snu, szczególnie dla osób z alergiami.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne niewielkie przebarwienie na boku materaca oraz zaciągnięcie pokrowca. 
Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Firmflex Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC