• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

3 159,00 zł 1 895,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 211,30 zł

Materac Original Multi z wkładem kieszeniowym uzupełnionym dwiema warstwami pianek. Materac w rozmiarze 180x200.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Original Multi to model, którego rdzeń jest oparty na sprężynach kieszeniowych typu Multipocket, pracują one niezależnie od siebie, elastycznie reagując na nacisk w różnych obszarach ciała. Dodatkowo konstrukcja materaca została podzielona na 7 stref twardości, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie do różnych partii sylwetki użytkownika. Materac jest przeznaczony do użytku dwustronnego, a to przyczynia się do wydłużenia jego trwałości. Z jednej strony sprężyny pokryte są warstwą wytrzymałego i higienicznego lateksu, który jest odporny na odkształcenia, natomiast z drugiej strony znajduje się warstwa pianki wysokoelastycznej. Produkt jest również przyjazny alergikom.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany, nieoryginalnie spakowany w zastępczą folię. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC