• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
MAGNIFLEX

Poduszka SUPERIORE DELUXE STANDARD MAGNIFLEX - OUTLET

640,00 zł 512,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 512,00 zł

Poduszka Superiore Deluxe Standard z kolekcji Magniflex.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Superiore Deluxe Standard jest doskonałym wsparciem dla kręgosłupa szyjnego, zapewniając wyjątkowy komfort w trakcie snu oraz doskonałe rozluźnienie mięśni szyi. Co więcej, gwarantuje ona idealną termoregulację i skuteczny przepływ powietrza podczas odpoczynku. Poduszka została stworzona z zastosowaniem pianki Memoform, dlatego doskonale dostosowuje się do kształtu głowy oraz szyi użytkownika. Ponadto, wyposażono ją w specjalny pas 3D o właściwościach oddychających, który dodatkowo poprawia komfort snu. Dopełnieniem jest poszewka wykonana z opatentowanego materiału Outlast, doskonale regulującego temperaturę, co przekłada się na jeszcze wygodniejszy sen. Aby utrzymać poduszkę w czystości, można łatwo prać jej poszewkę w domowych warunkach, w maksymalnej temperaturze 30°C.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 72x42x12 CM
Poduszka Superiore Deluxe Standard Magniflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MAGNIFLEX