• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Poduszka TEMPUR PODRÓŻNA - OUTLET

424,00 zł 339,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,20 zł

Poduszka Tempur z praktyczną torbą.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Podróżna poduszka z kolekcji Tempur została stworzona z pianki Tempur, reagującej pod wpływem temperatury ciała użytkownika, dzięki czemu perfekcyjnie podpiera głowę, szyję oraz ramiona. Poduszkę wyprofilowano w sposób najbardziej odpowiadający ułożeniu górnych części kręgosłupa ludzkiego. W zestawie jest obecna gustowna torba, dzięki której objętość poduszki może zmniejszyć się nawet o 70%, co znacznie ułatwia przewożenie jej w podróży.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: ok. 25x31x10/7 CM
Poduszka Tempur Podróżna
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR