• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 100x200 kieszeniowy – OUTLET

3 331,00 zł 1 998,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 165,15 zł

Materac kieszeniowy Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 100x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Kieszeniowy materac Select Dynamic z kolekcji Pan Materac to perfekcyjne podłoże do spokojnego i zdrowego snu. Umieszczone w nim sprężyny kieszeniowe świetnie amortyzują każdy ruch użytkownika, zapewniając właściwe ułożenie ciała przez całą noc. Dodatkowym wzmocnieniem modelu jest pianka wysokoelastyczna, odpowiadająca za trwałość i odpowiednią cyrkulację powietrza w jego wnętrzu. Pianka Flofom z kolei cechuje się właściwościami chłodzącymi, dzięki którym wspomaga regenerację mięśni po całym dniu.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Produkt można obejrzeć w salonie w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Pliki do pobrania (193.81k)
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC