Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 100x200 kieszeniowy – OUTLET

3 331,00 zł 2 165,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 165,15 zł

Materac kieszeniowy Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 100x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 100x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 100x200 1 2 165,15
3 331,00

Kieszeniowy materac Select Dynamic z kolekcji Pan Materac to perfekcyjne podłoże do spokojnego i zdrowego snu. Umieszczone w nim sprężyny kieszeniowe świetnie amortyzują każdy ruch użytkownika, zapewniając właściwe ułożenie ciała przez całą noc. Dodatkowym wzmocnieniem modelu jest pianka wysokoelastyczna, odpowiadająca za trwałość i odpowiednią cyrkulację powietrza w jego wnętrzu. Pianka Flofom z kolei cechuje się właściwościami chłodzącymi, dzięki którym wspomaga regenerację mięśni po całym dniu.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Produkt można obejrzeć w salonie w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC