• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC 200x200 – OUTLET

559,00 zł 447,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 447,20 zł

Drewniany stelaż Surface Standard z regulacją twardości. Wymiary stelaża: 200x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Surface Standard jest wyposażony w 28 elastycznych listewek wykonanych z drewna brzozowego. Ich rozmieszczenie co 3 cm zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Uchwyty, wykonane z wytrzymałego i odpornego na pękanie tworzywa, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Stelaż zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wokół materaca, co chroni go przed deformacją. Model Surface Standard oferuje regulację twardości w obszarze lędźwiowym, co przekłada się na najwyższy komfort snu. Wysokość stelaża wynosi 3 cm.
UWAGA! Stelaż w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany w nieoryginalne opakowanie. Stelaż kompletny. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY STELAŻA: 200x200 CM
Stelaż Surface Standard Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC