• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Stelaż TRIPLE EXPERT T12 MATERASSO 100x200 – OUTLET

1 013,00 zł 810,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 810,40 zł

Stelaż z ręczną regulacją podnóżka i zagłówka. Stelaż w rozmiarze: 100x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Triple Expert to ulepszona wersja modelu Triple T12, wykonana z drewna bukowego i brzozowego. Zastosowanie 42 listew, rozmieszczonych w potrójnych ruchomych uchwytach, zapewnia doskonałą elastyczność i przewiewność konstrukcji. Górne belki są "strefowe", tworząc obszary o zróżnicowanej twardości podparcia. Drewno jest dodatkowo chronione folią Carbon przed szkodliwymi czynnikami z otoczenia, co jednocześnie zabezpiecza materac. Stelaż można manualnie regulować w dwóch miejscach, dostosowując zagłówek do ulubionej pozycji odpoczynku. Regulacja dolnej części umożliwia uniesienie nóg, poprawiając krążenie. Poprzez gęsto rozmieszczonym listwom, które zapobiegają zapadaniu się materaca i deformacjom, stelaż jest odpowiedni dla materacy piankowych i lateksowych
UWAGA! Stelaż z ekspozycji. Widoczne uszkodzenia ramy. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8,5 CM
Stelaż Triple Expert T12 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO