• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET

5 515,00 zł 2 757,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 309,00 zł

Wysokiej jakości materac Tempo marki Pan Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempo to najnowsza propozycja z oryginalnej kolekcji Pan Materac. Model ten zaprojektowano z najwyższą starannością, aby odpowiedzieć na potrzeby klientów przykładających szczególną uwagę do wygody w swojej sypialni. Wkład materaca powstał z kilku warstw materiałów, współpracujących ze sobą w celu osiągnięcia najlepszych efektów. Podstawę produktu stanowią sprężyste pianki HR gwarantujące sztywność i stabilność konstrukcji, a wierzchnią warstwę pokryto termoelastyczną pianką Visco. Jej zaletą jest możliwość zmiany kształtu w zależności od temperatury ciała leżącej na materacu osoby, co pozwala najlepiej dostosować się do wszystkich krzywizn kręgosłupa.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany w nieoryginalnym opakowaniu. Widoczna dziura w pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC