• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
BOSSANOVA

Poduszka trzykomorowa BOSSANOVA SONNO 70x80 puchowa - OUTLET

269,00 zł 228,65 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 228,65 zł

Puchowa poduszka trzykomorowa Bossanova Sonno w rozmiarze: 70x80 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Bossanova Sono to trzykomorowa poduszka, która zawiera puch gęsi na zewnątrz i pierz gęsi wewnątrz. Dzięki temu jest przyjemnie miękka i sprężysta. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które śpią na plecach, boku lub brzuchu. Wypełnienie tej poduszki przechodzi przez rygorystyczną selekcję i spełnia normę PN-EN 12934 Klasa I. Jej pokrowiec wykonano z wytrzymałej białej bawełny, która jest szczelna. Poduszki z puchem warto regularnie wietrzyć na świeżym powietrzu i trzepać. Instrukcje dotyczące czyszczenia można znaleźć na metce.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym. Brak oryginalnego opakowania. Zabezpieczona stretchtem na czas podróży. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 70x80 CM
Poduszka Bossanova Sonno Puchowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
BOSSANOVA