• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
SEMBELLA

Stelaż POWER DREAM NV SEMBELLA 80x200 – OUTLET

413,00 zł 309,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 309,75 zł

Stelaż Power Dream NV z kolekcji Sembella o wymiarach 80x200 cm.

Rozmiar:
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ilość:

Stelaż składający się z 42 listew, charakteryzujący się brakiem opcji regulacji położenia zagłówka i części nośnej. Listwy są zamocowane ponad ramą stelaża, co skutkuje lepszym podparciem materaca i eliminacją tzw. "martwej strefy" pomiędzy dwoma stelażami. Istnieje możliwość regulacji twardości w obszarze środkowym, a elastyczna taśma, łącząca listwy, zapewnia jeszcze bardziej równomierne podparcie materaca. Wysokość stelaża wynosi 7 cm.
UWAGA! Produkt w folii. Brak widocznych uszkodzeń. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 25%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2. Produkty 
z outletu wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych.

WYMIAR STELAŻA: 80x200 CM
Stelaż Power Dream NV Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA