• Wyprzedaż!
Outlet

Materac EXTRA LUMBAR GOMARCO 90x200 sprężynowo-piankowy – OUTLET

4 880,00 zł 1 708,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 952,00 zł

Materac sprężynowo-piankowy Extra Lumbar z kolekcji Gomarco w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Extra Lumbar to model z kolekcji materaców twardych. Zastosowane w nim materiały pozwoliły na uzyskanie powierzchni, która perfekcyjnie podpiera całe ciało użytkownika, zapewniając mu zdrowy i spokojny odpoczynek. Znaczącą warstwę w materacu stanowią sprężyny Springsac® Extra Firm, umieszczone w osobnych kieszeniach, aby działać na nacisk pojedynczo. Sprężyny wzbogacono o kilka dodatkowych pian i innych solidnych materiałów, dlatego materac Extra Lumbar to perfekcyjny wybór nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zapakowany na płasko, w sklejonej oryginalnej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 65%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Extra Lumbar Gomarco
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet