• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ANDROMEDA JANPOL 200x200 sprężynowy - OUTLET

3 349,00 zł 2 176,85 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 176,85 zł

Materac sprężynowy Andromeda z kolekcji Janpol w pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 200x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Andromeda to nowoczesny materac prozdrowotny, doskonały dla osób borykających się z dolegliwościami kręgosłupa. Wewnętrzna struktura materaca składa się z precyzyjnie rozmieszczonych sprężyn kieszeniowych typu multipocket, które tworzą 7 różnych stref twardości. Dzięki temu zapewniają one właściwe ułożenie każdej części ciała podczas snu, co ma korzystny wpływ na zdrowie. Dodatkowo, plastyczny lateks, stanowiący dodatkowy składnik wkładu, przyczynia się do elastyczności i trwałości sprężyn. Lateks jest również przyjazny dla alergików, a specjalnie zaprojektowane kanaliki umożliwiają efektywną wentylację materaca. Andromeda wyróżnia się średnim stopniem twardości, co sprawia, że jest optymalna dla większości użytkowników, łącząc komfort z dbałością o zdrowie kręgosłupa. W zestawie z pokrowcem Smart, który można bezpieczne prać w temperaturze maksymalnej 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Widoczne minimalne zabrudzenia na bokach materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Andromeda Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL