• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac SALSA HILDING 200x200 piankowy – OUTLET

3 530,00 zł 2 118,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 294,50 zł

Materac piankowy Salsa z kolekcji Hilding, w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 200x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Salsa z kolekcji Hilding to komfortowe połączenie solidnej pianki Flexifoam z miękką pianką termoelastyczną. Dzięki wyjątkowej sprężystości pianka Flexifoam zapewnia produktowi aż 7 stref twardości. Gwarantuje to optymalne podparcie sylwetki w najważniejszych punktach ciała użytkownika. Termoelastyczna pianka Visco z kolei nadaje powierzchni niesamowitej miękkości, dopasowując się do ciała pod wpływem jego temperatury. Produkt nie powoduje ucisków, co znacznie usprawnia krążenie krwi i zmniejsza napięcie mięśni.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczą folię. Widoczne dwie dziury po obu stronach materaca. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Salsa Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny