• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
KARIBIAN DESCANSO

Materac SOLID FIRM KARIBIAN DESCANSO 120x200 sprężynowy - OUTLET

6 055,00 zł 3 027,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 330,25 zł

Materac sprężynowy Solid Firm z kolekcji Karibian Descanso. Materac w rozmiarze: 120x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Solid Firm wyróżnia się doskonałą trwałością i wytrzymałością dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych oraz wysokogatunkowych pianek. To idealny wybór dla osób, które potrzebują solidnego i stabilnego wsparcia ciała, ze względu na jego wysoki stopień twardości. Konstrukcja 7-strefowa zapewnia odpowiednie wsparcie dla różnych partii sylwetki. Materac Solid Firm Karibian Descanso jest dwustronny. Jedna strona wyposażona jest w tkaninę Cooler, która działa chłodząco. Dzięki tej warstwie materac utrzymuje niższą temperaturę, co przekłada się na lepszą jakość snu, zwłaszcza w upalne dni. Dodatkowo wzmocnione brzegi (pasek otaczający) pozwalają na bezpieczne siedzenie lub spanie na krawędzi, eliminując ryzyko uszkodzenia wewnętrznego wypełnienia.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28,5 CM
Materac Solid Firm Karibian Descando
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
KARIBIAN DESCANSO