• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC 160x200 – OUTLET

469,00 zł 328,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 328,30 zł

Drewniany stelaż Surface Standard z regulacją twardości. Wymiary stelaża: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Surface Standard to podstawa łóżka z linii Pan Materac, wykonana z najwyższej jakości sklejki pochodzącej z drzew liściastych. Składa się z 28 giętych listew wykonanych z drewna brzozowego, rozmieszczonych co 3 cm, co zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Stelaż posiada możliwość regulacji twardości w obszarze odcinka lędźwiowego i jest łatwy w montażu. Jego wysokość wynosi 3 cm. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort podczas snu.
UWAGA! Stelaż w stanie idealnym, kompletny, w opakowaniu zastępczym. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY STELAŻA: 160x200 CM
Stelaż Surface Standard Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC