Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30% Materac COMFEEL® SPEED H3 160x200 SEMBELLA piankowo-sprężynowy - OUTLET
  • Materac COMFEEL® SPEED H3 160x200 SEMBELLA piankowo-sprężynowy - OUTLET
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac COMFEEL® SPEED 90x200 SEMBELLA piankowo-sprężynowy - OUTLET

2 488,00 zł 1 741,60 zł

Materac piankowo-sprężynowy Comfeel® Speed z kolekcji Sembella w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac COMFEEL® SPEED 90x200 SEMBELLA piankowo-sprężynowy - OUTLET Rozmiar: 90x200, Twardość: H3 1 1 741,60
2 488,00

Materac COMFEEL® SPEED dba o zdrowy i komfortowy odpoczynek. We wkładzie modelu zastosowano sprężyny kieszeniowe oraz piankę Bultex. Umieszczenie każdej ze sprężyn w osobnej kieszonce zapewnia doskonałe punktowe podparcie ze względu na uginanie się powierzchni materaca tylko w miejscu nacisku. Warstwę zewnętrzną stanowi pianka Bultex. Jest to materiał przewiewny, dzięki czemu we wnętrzu nie gromadzą się roztocza oraz kurz. Pianka dodatkowo perfekcyjnie podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa, tworząc najwyższy poziom komfortu podczas snu czy odpoczynku.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Widoczne zabrudzenie na pokrowcu. Na model nałożony został rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Komornikach, przy ul. Poznańskiej 140. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Comfeel Speed
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA