• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
KARIBIAN DESCANSO

Materac ADDRESS KARIBIAN DESCANSO 160x200 piankowy - OUTLET

4 973,00 zł 3 729,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 729,75 zł

Materac piankowy Address z kolekcji Karibian Descanso. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Address Karibian Descanso to model z serii Silver, który łączy w sobie elegancję i komfort. Wykorzystuje specjalnie przygotowane tkaniny i cechuje się średnim stopniem twardości. Skonstruowany z trzech rodzajów pianek o różnych właściwościach, zapewniających wysoki komfort podczas snu. Pianka HR, Super Soft i Memory Therm tworzą podstawę, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, gwarantując ergonomiczne wsparcie. Dodatkowo wykorzystano puszyste i elastyczne włókno syntetyczne typu Hollow. Materac został podzielony na 5 stref komfortu, odpowiednio dopasowanych do różnych partii ciała, co pomaga w równomiernym rozłożeniu ciała i odciążeniu sylwetki. Konstrukcja zapewnia doskonałą trwałość, wzmocnioną bocznymi elementami dla jeszcze większej stabilności.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne delikatne przebarwienie oraz niewielka dziura o wymiarach: 5x5 mm. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Address Karibian Descando
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
KARIBIAN DESCANSO