• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac ALISTAR PAN MATERAC 160x200 piankowy - OUTLET

3 850,00 zł 2 695,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 695,00 zł

Materac piankowy Alistar z kolekcji Pan Materac w pokrowcu Micron. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Alistar, z kolekcji Pan Materac, to model skonstruowany z różnorodnych pianek, zapewniający zdrowy i wygodny sen. Jego podstawą jest specjalnie ukształtowana pianka hybrydowa, która dzięki siedmiu strefom twardości doskonale podpiera każdą część ciała. Ten materiał sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza i ogranicza przenoszenie drgań, a to z kolei zapewnia spokojny sen bez zakłóceń przez ruchy partnera. Pianka Visco, dopasowująca się do kształtu ciała, ciśnienia i temperatury, dodatkowo dba o komfort i podparcie. Górną warstwę materaca z kolei stanowi żelowa pianka Blue Soft, która dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze doskonale reguluje przepływ ciepła i wilgoci, gwarantując świeżość podłoża do snu. Dodatkowo materac charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dlatego posłuży w dobrym stanie przez długi czas. Materac znajduje się w pokrowcu Micron, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 30 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Alistar Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC