• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Ochraniacz bawełniany wodoodporny HILDING 90x200 – OUTLET

99,00 zł 74,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,20 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Hilding w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Praktyczny pokrowiec wodoodporny marki Hilding stanowi doskonałe zabezpieczenie materaca przed intensywnym użytkowaniem. Dzięki niemu żadne płyny nie przedostaną się do wnętrza materaca, a umieszczone w nim materiały zachowają swoją wartość. Dodatkowo pokrowiec pozostanie czysty i świeży. Co istotne, materiał został wykonany z bezszelestnych komponentów, co oznacza, że nie generuje mogących irytować dźwięków podczas snu czy odpoczynku. Ochraniacz można prać w temperaturze aż do 90 stopni Celsjusza. Materiał doskonale dostosowuje się do materacy o maksymalnej wysokości 30 cm.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 90x200 CM
Ochraniacz bawełniany wodoodporny Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING