


Materac Wenus z wkładem ze sprężyny kieszeniowej o 7 strefach twardości oraz pianki poliuretanowej. Materac dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Smart.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Wenus to ciekawa propozycja od firmy Janpol. Produkt należy do grupy materacy o średnim stopniu twardości. Jego budowa gwarantuje komfortowy odpoczynek i doskonałe podparcie dla ciała, niezależnie od pozycji w jakiej znajduję się użytkownik. Główny wpływ na to ma sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 małych sprężyn na metr kwadratowy. Warto zaznaczyć, że w systemie tym każda ze sprężyn pracuje niezależnie od drugiej, co sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów osoby korzystającej z modelu. Dopełnieniem całości jest miękka pianka poliuretanowa, która zapewnia przyjemny efekt otulenia i zwiększa odczucie komfortu. Produkt posiada dwie strony użytkowe, przez co znacznie zostaje wydłużona jego żywotność. Materac Wenus Janpol to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego - przewidziane zastosowanie: łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn.
Materac może się różnić szerokością i długością od wymiarów nominalnych: dopuszczalny jest nadmiar oraz niedomiar na poziomie 2 cm na szerokości i długości materaca.
super
Jestem bardzo zadowolona, <br /> materac super wygodny,<br /> obsługa sklepu przemiła, dostawa szybka, kurier pomocny.<br /> szczerze polecam
Polecam
To już mój drugi materac Wenus, także mogę śmiało polecić.<br /> <br /> Warto wspomnieć, że obecnie przyjeżdża fabrycznie rolowany!
Polecam
Materac bardzo wygodny, szybka dostawa, szkoda, że rolowany
Materac WENUS JANPOL kieszeniowy
To już mój 4 materac zakupiony u Pan Materac, wszystkie online i wszystkie stał w 10 :) Ostatni materac Wenus Janpol kieszeniowy to prezent dla rodziców. Są zachwyceni, komfort i jakość snu nieporównywalna. Zdecydowanie polecam zarówno materac jak i sam sklep Pan Materac. ja na pewno wrócę po kolejne materace ;)
Materac WENUS JANPOL
POLECAM dobre SPANIE!!1
Polski producent materacy, poduszek, stelaży, pokrowców oraz innych akcesoriów do sypialni. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty dostosowane do obecnych potrzeb klientów. Produkcja opiera się na nowoczesnej technologii i zastosowaniu innowacyjnych materiałów, które zapewniają wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania. Czytaj więcej...
Adres: Cynkowa 2a
Miasto Orzesze
Kod pocztowy: 43-180
Kraj: Polska
E-mail: biuro@janpol.pl
Telefon: +48322180900
Materac Hybrid Janpol z wkładem z 7-strefowych sprężyn multipocket oraz pianek: Red Soft i termoelastycznej.
Elegancki materac Pacific Peace Serta zapewniający wygodny i komfortowy sen, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów.
Komfortowy materac St. Louis Pan Materac z 5-strefowym wkładem sprężynowym i innowacyjnymi piankami. Materac z dwiema stronami użytkowymi.
Wysokiej jakości materac Silver Spring z najnowszej kolekcji marki Mollyflex.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Wysokiej jakości materac Admiral Bio-Ex Exclusive ze sprężyną typu Multipocket obłożony naturalnymi piankami BIOGREEN oraz VISCOGREEN.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Ekologiczny materac Garda Hilding o dwóch twardościach powierzchni spania. Materac dostępny w specjalnym grubo pikowanym pokrowcu EcoGreen.
Materac, którego konstrukcję stanowi sprężyna kieszeniowa oraz obustronnie ułożona warstwa kokosu. Możliwość wyboru wysokiej jakości pokrowca.
Twardy materac Enyo z wkładem sprężynowym. Możliwość wyboru wysokiej jakości pokrowca.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Makarena Hilding to materac posiadający dwie strony o różnej twardości, które możemy dostosować do swoich wymagań.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Twardy materac Solid Support Pan Materac z systemem sprężyn kieszeniowych oraz wysokiej jakości pokrowcem.
Wysokiej jakości materace Otello z najnowszej kolekcji DeLuxe by Hilding. Materac dostępny w 4 pokrowcach do wyboru.
Materac Zorba Hilding z wkładem z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej oraz pianek: lateksowej i Flexifoam.
Ekskluzywny materac V-Comfort Serta z innowacyjnym systemem sprężyn Diamond Spring System.
Średniej twardości materac Atomic Karibian Descanso z 7 strefami komfortu z wkładem ze sprężyn kieszeniowych i pianek.
Materac Electro to nowoczesny model hybrydowy z możliwością odpięcia toppera i dostosowania twardości do własnych preferencji. Materac dostępny jest w antybakteryjnym pokrowcu Tencel New.