Hilding Fandango
  • Hilding Fandango
  • Hilding Fandango w pokrowcu
  • Hilding Fandango przekrój
  • Hilding Fandango
  • Hilding Fandango
HILDING
Rehabilitacyjny
Bestseller

Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy

939,00 zł
Nowy produkt

Materac Fandango Hilding oparty na wkładzie z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, pianki Flexifoam oraz filcu i kokosu.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Fandango to propozycja dla osób o większej wadze ciała, bądź dla tych, którzy preferują sen na nieco twardszym podłożu. Składa się z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, warstwy pianki Flexifoam, jednostronnej warstwy kokosu i filcu. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych materac zyskał elastyczność punktową, która pozwala na prawidłowe i stabilne podparcie ciała. Odpowiednią twardość materacowi zapewnia warstwa kokosu i filcu. Kokos poprzez swoją budowę, oprócz dodatkowej twardości, pozwala zachować elastyczność i sprężystość. Materac wyposażony jest w pokrowiec Medi-Cover, który można wyprać w pralce. Hilding Fandango to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego, który sprawdzi się przy wspomaganiu procesu rehabilitacji wad postawy. Materac Hilding Fandango dostępny jest w rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200 cm.

Sprężyny InterActive
Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn umieszczonych w materacu działa oddzielnie, dzięki temu materac posiada elastyczność punktową. Oznacza to, że bardzo dobrze dopasowuje się do pozycji w jakiej śpimy, nie powoduje ucisków i pozwala na komfortowy wypoczynek.
Pianka FlexiFoam
Pianka Flexifoam: pianka wysokoelastyczna, odznaczająca się miękkością oraz sprężystością. Perfekcyjnie dopasowuje się do ciała i utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji.
Kokos
Kokos: nadaje materacowi odpowiednią twardość i sztywność. Przez swoje właściwości i naturalne składniki jest bardzo higieniczny i przewiewny. Włókna kokosowe są klejone za pomocą lateksu i formowane w maty.
Filc
Filc: podwyższa twardość materaca. Włókna kokosa i filcu, wewnątrz materaca, powiązane są ze sobą przy pomocy lateksu. Ta metoda pozwala na zachowanie zarówno twardości jak i wysokiej sprężystości i elastyczności.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - bardzo twardy
Fandango - budowa
Pokrowiec Medi-cover
Pokrowiec Medi-cover: pokrowiec antyalergiczny. Zapobiega gromadzeniu się roztoczy oraz innych alergenów. Dzięki specjalnej budowie blokuje rozwój pleśni. Działa w sposób naturalny, nie zawiera żadnych składników chemicznych. Posiada zamek, dzięki któremu można go ściągnąć i wyprać. Producent zaleca by temperatura prania nie przekroczyła 60 stc C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
bardzo twardy
Status medyczny:
tak
Właściwości medyczne:
wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy
Producent:
Hilding
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 4.98 on the scale 1 - 5 based on 61 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Bardzo wygodny

Mamy go w użytkowaniu od kilku miesięcy. Jestem mega zadowolona, mąż również. Materac jest bardzo przyjemny i wygodny. W końcu przestaliśmy męczyć się z bólem w plecach i nie budzić się w środku nocy.<br />

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bardzo dobry wybór

Lubię twarfe materace i ten jest idealny

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Pozytywna rekomendacja

Materac użytkuje krótko, zaledwie kilka dni, ale wystawiam pozytywną rekomendację. Widzę wyraźną różnicę. Wcześniej korzystałem z tandetnego materacu ikea, który był w podobnej cenie, co Hilding. Przekonało mnie to, ze produkt ma status wyrobu medycznego. Czuję się wypoczęty, nie boli mnie kręgosłup, a materac z ikea sprawiał, ze wstawałem cały połamany. Ja jestem dużym facetem, materac jest dla mnie średnio twardy, cena również jest bardzo atrakcyjna. Zakupy w sklepie Pan Materac są efektywne, szybka wysyłka. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

10/10

Kupiłam materac 140x200. Pierwsze dni były trudne, aby przestawić się z miękkiego materaca na którym spałam przez ostatnie 5 lat na twardy. Czułam się obolała, nie mogłam się ułożyć i budziłam się w nocy. Doceniłam go w pełni po dwóch tygodniach i teraz nie zamieniłabym na żaden inny.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Szybka realizacja. Materac spełnia moje oczekiwania.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
bardzo twardy
Status medyczny:
tak
Właściwości medyczne:
wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy
Producent:
Hilding
HILDING
Rehabilitacyjny
Bestseller