Materac Janpol Jan kieszeniowy
  • Materac Janpol Jan kieszeniowy
  • Materac Janpol Jan kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Jan kieszeniowy w pokrowcu
JANPOL

Materac JAN JANPOL kieszeniowy

1 778,00 zł

Materac Jan Janpol z wkładem kieszeniowym i dwiema wysokiej jakości piankami: żelową i termoelastyczną.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Jan to nowość w ofercie producenta Janpol. Materac opiera się na wysokiej jakości sprężynach multipocket, które zapewniają optymalne wsparcie kręgosłupa. Dzięki indywidualnej pracy każdej sprężyny powierzchnia materaca pracuje w zależności od nacisku ze strony użytkownika. Materac Jan to model dwustronny, którego powierzchnie idealnie sprawdzą się podczas chodnych nocy, jak i letnich wieczorów. Stronę z żelową pianką zaleca się stosować w trakcie ciepłych nocy. Pianka zapewnia przyjemny chłód, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnego pocenia i przegrzania podczas snu. Zimą natomiast warto korzystać ze strony obłożonej pianką termoelastyczną, która pod wpływem nacisku i temperatury doskonale dostosuje się do naturalnej sylwetki, zapewniając efekt delikatnego otulenia. Materac Jan Janpol dostępny jest w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru.

Sprężyny multipocket
Sprężyny multipocket: sprężyny upakowane są w osobnych kieszonkach, dzięki czemu uginają się niezależnie od siebie, tylko w miejscach nacisku. Redukują drgania i ruchy partnera. Ułożone są w 7 stref twardości, co przekłada się na optymalne wsparcie każdej części ciała na całej długości materaca.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: delikatnie otulająca ciała pianka, która staje się bardziej plastyczna pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika. Redukuje napięcia, poprawia krążenie krwi oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu. Pianka rozkłada równomiernie nacisk na całej powierzchni.
Pianka Red Soft
Pianka Red Soft: chłodna pianka żelowa, zapewniająca regulację temperatury podczas ciepłych nocy. Skutecznie chroni przed potliwością i przegrzaniem. Wyróżnia się świetną przepuszczalnością powietrza, zapewniając optymalną higienę podczas snu oraz dłuższą wytrzymałość i żywotność materaca.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni
Jan - budowa
Pokrowiec Biaxial
Pokrowiec Biaxial: został wykonany z innowacyjnej dzianiny, która dzięki swoim właściwościom zwiększa elastyczność rdzenia materaca, co przekłada się na jeszcze lepsze podparcie kręgosłupa, zmniejszając punkty nacisku. Doskonała sprężystość punktowa sprawia, że pokrowiec rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach. Model Biaxial idealnie dopasowuje się do powierzchni materaca, nie traci pierwotnego kształtu, a przy tym wykazuje się ponadprzeciętną trwałością. Pokrowiec bez pikowania.
Pokrowiec Microtencel
Pokrowiec Microtencel: został wykonany z włókien FSC (certyfikowanej miazgi drewna eukaliptusowego). Dzianina jest ekologiczna i bezpieczna, a przy tym niezwykle trwała i delikatna dla skóry. Microtencel hamuje namnażania się bakterii, a także umożliwia odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca. Właściwości dzianiny sprawiają, że powierzchnia pokrowca nie nagrzewa się, tworząc bezpieczne i higieniczne środowisko snu. To doskonały wybór dla alergików, a także osób, które zmagają się z nadpotliwością.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
23 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
23 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
JANPOL