Materac Komodor Bio-Ex Materasso
  • Materac Komodor Bio-Ex Materasso
MATERASSO

Materac KOMODOR BIO-EX MATERASSO kieszeniowy

1 367,00 zł
Nowy produkt

Kieszeniowy materac Komodor Bio-Ex Materasso obłożony piankami wysoko- i termoelastyczną.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Komodor Bio-Ex to wysokiej jakości materac na sprężynie kieszeniowej. Z uwagi na 7 stref twardości, materac lepiej dopasowuje się do ciała. Sprężyny mają różną twardość i uginają się zależnie od ciężkości poszczególnych partii ciała. Ponadto dla dodatkowego usztywnienia w modelu zastosowano przekładki tapicerskie. Z jednej strony materaca znajduje się moletowana pianka wysokoelastyczna, z drugiej termoelastyczna o wysokości 3 cm, która dla dodatkowego komfortu również została wyprofilowana. Wysokoelastyczna warstwa stabilnie podpiera kręgosłup, a termoplastyczna dopasowuje się do kształtu ciała. Komodor Bio-Ex należy do twardszych materaców na sprężynie kieszeniowej. Jego dwie strony mają jednak nieco inną twardość, bardziej twarda jest powierzchnia z pianką wysokoelastyczną. Jest dostępny w pokrowcu, który można prać. Materac uzyskał status wyrobu medycznego. Materac w całości ma wysokość 24 cm. Należy go łączyć wyłącznie ze stelażami prostymi, ponieważ zginanie wkładu kieszeniowego mogłoby skutkować uszkodzeniem sprężyn.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna Kieszeniowa: Wkład materaca, w którym każda ze sprężyn jest zamknięta w oddzielnej kieszonce, dobrze dopasowuje się do ciała. Materace kieszonkowe są popularne już od ponad 80. lat! Sprężyny działają niezależnie od siebie i nie tworzy się na nich efekt "fali". Na 1m² przypada ok. 270 sztuk sprężyn.
Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: została wynaleziona przez NASA. Dzisiaj zdobywa coraz większą popularność ze względu na swoje właściwości. Działa, reagując na nacisk oraz temperaturę. Znakomicie dopasowuje się do ciała i redukuje siłę nacisków.
Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: inaczej pianka o podwyższonej elastyczności, która wyróżnia się lepszym działaniem niż klasyczne pianki poliuretanowe. Są one znacznie bardziej odporne na utlenianie się i gwarantują bardzo stabilne podparcie. Bardzo dobrze "oddychają". Producenci znajdują coraz nowsze sposoby na wytwarzanie pianek wysokoelastycznych, otrzymując materiały o bardzo specyficznym działaniu, w efekcie czego materace piankowe mogą się od siebie bardzo różnić.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni
Komodor Bio-Ex - budowa
Pokrowiec Algua
Pokrowiec Algua: Pokrowiec Algua to model pikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze 100 g/m2. Jest antybakteryjny, a dobroczynne właściwości dla skóry zapewniają mu mikrokapsułki z wyciągiem z alg morskich Spirulina. Algi zawierają 10 minerałów, 11 witamin, 3 kwasy tłuszczowe, 18 aminokwasów, żelazo, beta-katoten oraz bardzo dużo protein i przeciwutleniaczy. Elementy te wpływają korzystnie na pielęgnację skóry, utrzymują na odpowiednim poziomie jej wilgotność i temperaturę. Działają też pozytywnie na jej ujędrnienie.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Zweryfikowany zakup

The Best Mattress

Excellent Choice.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Ogólnie ok, ale...

Produkt wydaje się dobry. Nadszedł w oferowanym terminie to. Po ok. 10 dniach. W błąd wprowadza reklama że są zniżki na kartę dużej rodziny, przy czym okazało się że na ten materac akurat nie bo cena już jest promocyjna.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Sprawna realizacja, materace świetne, towar

Sprawna realizacja, materace świetne, towar dobrze zapakowany, dostawa ok. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
MATERASSO