Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
GOMARCO

Materac NUCOL SAC 2.0 MASSAGE SYSTEM GOMARCO sprężynowo-piankowy

8 990,00 zł

Innowacyjny materac Nucol Sac z ekskluzywnej serii materacy GoMarco z wbudowanym systemem masażu.

Rozmiar:
Zapytaj o dostępność produktu!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NUCOL SAC 2.0 MASSAGE SYSTEM GOMARCO sprężynowo-piankowy Rozmiar: 180x200 1 15 310,00

Innowacyjny materac Nucol Sac 2.0 to model bardzo wygodny i ergonomiczny, stworzony dla najbardziej wymagających. Wyróżnia się doskonałą izolacją ruchu, wysoką gęstością sprężyn i wysoką oddychalnością. Idealny komfort snu zapewnia mu m.in. regulacja temperatury oraz zróżnicowane strefy komfortu, a wzmocniona rama jest gwarancją jego ponadprzeciętnej wytrzymałości. Materac został zaprojektowany z myślą o kręgosłupie – łagodzi siłę z jaką ciało naciska na materac, dzięki czemu polepsza ciśnienie, a jednocześnie zapobiega bólom pleców oraz karku, skurczom mięśni i drętwieniu kończyn. Materac Nucol Sac 2.0 posiada wbudowany system masażu, czyli sterowane pilotem płyty masujące rozmieszczone w strategicznych punktach, które tworzą delikatne, bardzo komfortowe wibracje. Elementy wysokojakościowej pianki pamięci o zróżnicowanej twardości sprawiają, że materac doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, a przewody wentylacyjne zapewniają świeży sen w optymalnych warunkach temperaturowo-wilgotnościowych.

Sprężyny Springsac®
Sprężyny Springsac®: sprężyny tworzą trwały i wytrzymały rdzeń materaca. Aż 1500 sprężynek na jednym metrze kwadratowym powierzchni spania zapewnia niezwykle stabilne podparcie ciała oraz izolację ruchów partnera. Sprężyny tworzą siedem stref o zróżnicowanej twardości, aby zapewnić jak najlepsze podparcie każdej części ciała. Kręgosłup utrzymany zostaje w linii prostej, niezależnie od przyjętej pozycji podczas snu.
Pianka Innogel
Pianka Innogel: innowacyjna pianka, która składa się z cząstek żelu oraz pianki z pamięcią kształtu. Pianka doskonale dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, podpierając stabilnie ciało na całej długości. Natomiast cząsteczki żelu wpływają za zachowanie dłuższej świeżości w produkcie. Jest to nowoczesna pianka zapewniająca wygodę i komfort podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 31 cm
Twardość - średni
Nucol Sac 2.0 Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec wzmacniający uczucie komfortu podczas snu. Tkanina wyróżnia się właściwościami antyalergicznymi, dzięki czemu jest to produkt w pełni bezpieczny dla alergików. Niebanalny design z pewnością trafi w upodobania wielu klientów.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
31 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
GOMARCO