• Obniżka
Materac Janpol Nolli kieszeniowy
  • Materac Janpol Nolli kieszeniowy
  • Materac Janpol Nolli kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Nolli kieszeniowy w pokrowcu
Promocja
JANPOL

Materac NOLLI JANPOL kieszeniowy

2 199,00 zł 1 649,00 zł
Nowy produkt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 199,00 zł

Materac Nolli z wkładem sprężynowym obustronnie obłożonym wysokiej jakości piankami.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Nolli to kolejna propozycja z najnowszej kolekcji Premium od producenta Janpol. W modelu tym wykorzystano połączenie wysokiej jakości pianek, lateksu oraz sprężyn kieszeniowych typu Multipocket. Dzięki gęsto rozmieszczonym sprężynom powierzchnia materaca zyskuje na elastyczności punktowej, która przekłada się na indywidualne podparcie każdej części ciała, niezależnie od pozycji podczas snu. Jedną stronę materaca Janpol Nolli stanowi wysoce higieniczny materiał lateksowy Ocean Blue. W strukturze lateksu zawarte zostały specjalne żelowe kapsułki, których zadaniem jest regulacja temperatury oraz pochłanianie nadmiaru wilgoci, co przekłada się na niezwykle czyste i świeże środowisko snu. Materiał również skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem alergenów, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla alergików. Powierzchnię drugiej strony materaca Nolli tworzy materiał termoelastyczny, który pod wpływem ciepła i nacisku ze strony użytkownika dopasowuje się do jego sylwetki, zapewniając delikatne otulenie całego ciała. Materac Nolli zaprojektowany został w taki sposób, aby trafić w gusta i indywidualne preferencje najbardziej wymagających klientów. Warto również wspomnieć o 15-letnim okresie gwarancji od producenta, który potwierdza jakość wykonania i materiałów użytych w procesie produkcji. Materac dostępny jest w pokrowcu Microtencel, który można wymienić na pokrowiec Biaxial.

Sprężyna Multipocket
Sprężyna Multipocket: każda sprężyna zamknięta została w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują one indywidualnie w zależności od nacisku. W porównaniu do standardowego wkładu sprężynowego wkład Multipocket tworzy aż 500 sprężyn/m2, dzięki czemu powierzchnia użytkowa zyskuje na elastyczności punktowej, która przekłada się na doskonałe podparcie kręgosłupa na całej długości.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika, materiał dopasowuje się do jego anatomicznej sylwetki, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Pianka stanowi barierę dla rozwoju i gromadzenia alergenów, dzięki czemu jest bezpieczna dla osób cierpiących na alergie.
Lateks Ocean Blue
Lateks Ocean Blue: wysoce higieniczny materiał o właściwościach termoregulacyjnych. Żelowe kapsułki, zawarte w strukturze materiału, absorbują nadmiar wilgoci oraz zapewniają ochłodzenie podczas snu, pochłaniając wydzielane przez użytkowania ciepło.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: wykorzystana w materacu Nolli jako wkładka o grubości 1 cm oddzielająca materiał termoelastyczny oraz sprężyn. Materiał ten cechuje się trwałością oraz odpornością na odkształcenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni
Nolli - budowa
Pokrowiec Biaxial
Pokrowiec Biaxial: zwiększa elastyczność wsadu dzięki rozciągliwości dzianiny, z której został uszyty. Materiał jest wytrzymały i nie traci swojego pierwotnego kształtu. Posiada ciekawy wzór na swojej powierzchni. Delikatnie masuje ciało, pozwalając lepiej zregenerować się podczas nocnego odpoczynku. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 poświadcza, że materiał jest bezpieczny dla zdrowia. Możliwe jest jego pranie w temperaturze 30 st.C.
Pokrowiec Microtencel
Pokrowiec Microtencel: wytworzony z trwałego i miękkiego materiału otrzymanego z miazgi drewna eukaliptusowego posiadającej certyfikat FSC. Zapewnia odpowiednią wentylację posłania i ułatwia odparowanie wilgoci, co jest gwarantem komfortu termicznego i higienicznych warunków snu. Dzianina ma certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który świadczy o tym, że materiał nie jest szkodliwy dla zdrowia. Może być prany w temperaturze do 60 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Promocja
JANPOL