Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac VOGUE ROYAL COIL kieszeniowy
  • Materac VOGUE ROYAL COIL kieszeniowy
  • Materac VOGUE ROYAL COIL kieszeniowy
ROYAL KOIL

Materac VOGUE ROYAL COIL kieszeniowy

8 569,00 zł
Nowy produkt

Podstawę materaca Vogue stanowi system sprężyn kieszeniowych, które wyłożone zostały warstwami zwiększającymi komfort użytkowania.

Rozmiar:
Dostępny w ok. 8 tygodni
Ilość:

Materac Vogue to ekskluzywna propozycja od firmy Royal Coil. Jest to wielowarstwowy produkt, w którym zastosowano trwałe sprężyny kieszeniowe oraz sprężyny typu mini. Użycie miękkiej pianki Comfort Foam o grubości 5 cm oraz bawełny sprawia, że model jest bardzo wygodny i zapewnia odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu. Zastosowanie omówionych rozwiązań gwarantuje doskonałe podparcie dla kręgosłupa, bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz zapewnia zdrowy i głęboki sen. Do produktu dołączony został welurowy pokrowiec, który posiada eleganckie głębokie pikowanie. Warto również wspomnieć o dodatkowym, bardzo użytecznym elemencie materaca jakim są uchwyty, dzięki którym przenoszenie modelu jest łatwiejsze. Całkowita wysokość materaca wynosi: 35 cm. Producent przewidział również 10 letnią gwarancję na rdzeń produktu.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: w produkcie zastosowano podwójny system sprężyn kieszeniowych. W systemie tym każda ze sprężyn działa niezależnie od drugiej. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt posiada elastyczność punktową, która zapewnia doskonałe podparcie na całej powierzchni materaca.
Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Comfort Foam: jest to pianka o wysokiej gęstości, która gwarantuje komfortowy odpoczynek. Idealnie dopasowuje się do ciała, przez co użytkownika ma pewność, że jego kręgosłup jest prawidłowo ułożony na materacu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 35 CM
Twardość - średni
Vogue Royal Coil
Pokrowiec Vogue
Pokrowiec: do produktu dołączony został zdejmowany pokrowiec. Welurowe obszycie posiada eleganckie, głębokie pikowanie. Posiada on antyalergiczne właściwości.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
35 cm
Gwarancja:
10 lat
Status medyczny:
nie
Producent:
Royal Coil
ROYAL KOIL