Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac CLAREMONT LATEX ROYAL COIL kieszeniowy
  • Materac CLAREMONT LATEX ROYAL COIL kieszeniowy
  • Materac CLAREMONT LATEX ROYAL COIL kieszeniowy
ROYAL KOIL

Materac CLAREMONT LATEX ROYAL COIL kieszeniowy

6 648,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy materac Claremont Latex z wkładem ze sprężyn kieszeniowych, pianką Comfort Foam oraz warstwą lateksu.

Rozmiar:
Dostępny w ok. 8 tygodni
Ilość:

Materac Claremont Latex jest wysokiej jakości produktem, który dzięki swojej budowie zapewnia komfortowy odpoczynek. Podstawę materaca tworzy podwójny system sprężyn, które umieszczone są w osobnych kieszeniach. Zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia idealne podparcie punktowe ciała, odkształceniom ulegają tylko te części materaca na które wywierany jest nacisk. Sprężyny wyścielone są warstwą pianki Comfort Foam oraz warstwą z lateksu. Comfort Foam pod wpływem ciepła wydzielanego przez użytkownika doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Natomiast pianka wykonana z lateksu dzięki swoim właściwościom zapewnia higieniczność całego produktu, przewiewność materiału zapobiega gromadzeniu się kurzu oraz roztoczy. Niewątpliwą zaletą lateksu jest jego wytrzymałość przez co materace w których wykorzystano tego rodzaju materiał cechują się wieloletnią żywotnością. Lateks w połączeniu ze sprężynami kieszeniowymi tworzy produkt, który zapewnia wysoki komfort snu. Do materaca dołączony jest przyjemny w dotyku bawełniany pokrowiec. Dodatkowym udogodnieniem są uchwyty, które ułatwiają przenoszenie materaca. Produkt objęty jest gwarancją na 10 lat. Wysokość całego materaca to ok. 40 cm. Jakość materiałów wykorzystanych do produkcji materaca potwierdzona została certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Sprężyny InterActive
Sprężyny kieszeniowe: wkład sprężynowy, w którym każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce dzięki czemu sprężyny nie stykają się ze sobą. Efektem takiego rozwiązania jest doskonałe podparcie punktowe ciała w trakcie snu.
Lateks
Lateks: charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia przy zachowaniu odpowiedniego poziomu elastyczności i sprężystości. Struktura lateksu zapewnia odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz produktu dzięki czemu w materacu nie gromadzą się roztocza i kurz. Jest to materiał wysoce higieniczny.
Pianka Comfort Foam
Pianka Comfort Foam: pianka o wysokiej gęstości, która pod wpływem ciepła wydzielanego przez człowieka doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Właściwości pianki Comfort Foam wpływają na idealne podparcie kręgosłupa podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 40 CM
Twardość - średni
Claremont Royal Coil
Pokrowiec Claremont
Pokrowiec: głęboko pikowany pokrowiec, wykonany z bawełny. Elegancki, delikatny w dotyku materiał. Materiał z którego wykonany został pokrowiec zapewnia dopływ świeżego powietrza do wnętrza materaca, dzięki czemu zachowana zostaje higieniczność produktu. Wyposażony w uchwyty, dzięki którym przenoszenie materaca nie sprawia problemów.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
40 cm
Producent:
Royal Coil
ROYAL KOIL