Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
HILDING
Rehabilitacyjny
Bestseller

Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy

739,00 zł
Nowy produkt

Materac Fandango Hilding oparty na wkładzie z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, pianki Flexifoam oraz filcu i kokosu.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Medicott 6 739,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Medicott 32 739,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Medicott 1 879,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Medicott 16 969,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Medicott 57 1 069,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Medicott 125 1 199,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Medicott 30 1 329,00

Materac Fandango to propozycja dla osób o większej wadze ciała, bądź dla tych, którzy preferują sen na nieco twardszym podłożu. Składa się z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, warstwy pianki Flexifoam, jednostronnej warstwy kokosu i filcu. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych materac zyskał elastyczność punktową, która pozwala na prawidłowe i stabilne podparcie ciała. Odpowiednią twardość materacowi zapewnia warstwa kokosu i filcu. Kokos poprzez swoją budowę, oprócz dodatkowej twardości, pozwala zachować elastyczność i sprężystość. Materac wyposażony jest w pokrowiec Medicott, który można wyprać w pralce. Hilding Fandango to model o potwierdzonych właściwościach medycznych, który doskonale sprawdzi się przy wspomaganiu procesu rehabilitacji wad postawy.

Sprężyny InterActive
Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn umieszczonych w materacu działa oddzielnie, dzięki temu materac posiada elastyczność punktową. Oznacza to, że bardzo dobrze dopasowuje się do pozycji w jakiej śpimy, nie powoduje ucisków i pozwala na komfortowy wypoczynek.
Pianka FlexiFoam
Pianka Flexifoam: pianka wysokoelastyczna, odznaczająca się miękkością oraz sprężystością. Perfekcyjnie dopasowuje się do ciała i utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji.
Kokos
Kokos: nadaje materacowi odpowiednią twardość i sztywność. Przez swoje właściwości i naturalne składniki jest bardzo higieniczny i przewiewny. Włókna kokosowe są klejone za pomocą lateksu i formowane w maty.
Filc
Filc: podwyższa twardość materaca. Włókna kokosa i filcu, wewnątrz materaca, powiązane są ze sobą przy pomocy lateksu. Ta metoda pozwala na zachowanie zarówno twardości jak i wysokiej sprężystości i elastyczności.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - twardy
Fandango - budowa
Pokrowiec Medi-cover
Pokrowiec Medi-cover: pokrowiec antyalergiczny. Zapobiega gromadzeniu się roztoczy oraz innych alergenów. Dzięki specjalnej budowie blokuje rozwój pleśni. Działa w sposób naturalny, nie zawiera żadnych składników chemicznych. Posiada zamek, dzięki któremu można go ściągnąć i wyprać. Producent zaleca by temperatura prania nie przekroczyła 60 stc C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
19,5 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Właściwości medyczne:
wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy
Producent:
Hilding
Rated 4.98 on the scale 1 - 5 based on 97 customer reviews

Polecam

Materac jest w bardzo przystępnej cenie jak na swoją jakość. Widywałem zdecydowanie droższe materace, które oferowały mniej. Sprężyny nie wydają żadnych nieprzyjemnych dźwięków. Jest bardzo wygodny i idealnie twardy.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Super

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Super sklep i materac

Przesyłka szybka, materac Fandango bardzo wygodny, obsługa na najwyżym poziomie.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Super materac

<br /> Sprężysty, sprężynek prawie nie czuć (nie to co w przypadku bonnelowych), są ciche i wytrzymałe. Jeśli chodzi o elastyczność punktową, czyli, że śpiąc w dwie osoby jedna nie czuje ruchu drugiej to faktycznie to działa. Jak narazie jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.<br />

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Materac

Na sklep trafiłam przypadkiem przy oglądaniu materacy, wzięłam w ciemno z pewną obawą czy faktycznie będzie dobry, a okazał się rewelacyjny, zgodny z innymi opiniami, które brałam pod uwagę kupując! Ekspresowa przesyłka. Pakowanie genialne, zamiast wielkiego materaca odebrałam mały rulonik, który nawet kobieta wniesienie sobie do domu. Następnym razem również wybiorę ten sklep.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING
Rehabilitacyjny
Bestseller