Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
HILDING
Rehabilitacyjny
Bestseller

Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy

799,00 zł
Nowy produkt

Materac Fandango Hilding oparty na wkładzie z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, pianki Flexifoam oraz filcu i kokosu.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Medicott 8 799,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Medicott 12 1 049,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Medicott 25 1 159,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Medicott 44 1 299,00
Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Medicott 26 1 439,00

Materac Fandango to propozycja dla osób o większej wadze ciała, bądź dla tych, którzy preferują sen na nieco twardszym podłożu. Składa się z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, warstwy pianki Flexifoam, jednostronnej warstwy kokosu i filcu. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych materac zyskał elastyczność punktową, która pozwala na prawidłowe i stabilne podparcie ciała. Odpowiednią twardość materacowi zapewnia warstwa kokosu i filcu. Kokos poprzez swoją budowę, oprócz dodatkowej twardości, pozwala zachować elastyczność i sprężystość. Materac wyposażony jest w pokrowiec Medicott, który można wyprać w pralce. Hilding Fandango to model o potwierdzonych właściwościach medycznych, który doskonale sprawdzi się przy wspomaganiu procesu rehabilitacji wad postawy.

Sprężyny InterActive
Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn umieszczonych w materacu działa oddzielnie, dzięki temu materac posiada elastyczność punktową. Oznacza to, że bardzo dobrze dopasowuje się do pozycji w jakiej śpimy, nie powoduje ucisków i pozwala na komfortowy wypoczynek.
Pianka FlexiFoam
Pianka Flexifoam: pianka wysokoelastyczna, odznaczająca się miękkością oraz sprężystością. Perfekcyjnie dopasowuje się do ciała i utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji.
Kokos
Kokos: nadaje materacowi odpowiednią twardość i sztywność. Przez swoje właściwości i naturalne składniki jest bardzo higieniczny i przewiewny. Włókna kokosowe są klejone za pomocą lateksu i formowane w maty.
Filc
Filc: podwyższa twardość materaca. Włókna kokosa i filcu, wewnątrz materaca, powiązane są ze sobą przy pomocy lateksu. Ta metoda pozwala na zachowanie zarówno twardości jak i wysokiej sprężystości i elastyczności.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - twardy
Fandango - budowa
Pokrowiec Medi-cover
Pokrowiec Medi-cover: pokrowiec antyalergiczny. Zapobiega gromadzeniu się roztoczy oraz innych alergenów. Dzięki specjalnej budowie blokuje rozwój pleśni. Działa w sposób naturalny, nie zawiera żadnych składników chemicznych. Posiada zamek, dzięki któremu można go ściągnąć i wyprać. Producent zaleca by temperatura prania nie przekroczyła 60 stc C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
19,5 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Właściwości medyczne:
wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy
Producent:
Hilding
Rated 4.98 on the scale 1 - 5 based on 114 customer reviews

Bardzo dobry wybór w tej cenie

Polecam wypróbowanie tego materaca wszystkim, którzy po wstaniu z łóżka odczuwają "bóle pleców". "Twardy" materac może pomóc w przypadku wielu tego typu dolegliwości. <br /> Wybór materacy jest bardzo szeroki jednak w tej cenie trudno znaleźć coś ciekawszego. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Dobry wybór

To najlepszy medyczny materac sprężynowy, jaki udało mi się znaleźć w tej cenie. Ma wiele zalet, na przykład sprężyny są zapakowane osobno, co eliminuje wszelkie dźwięki. Najważniejsze dla mnie są strefy twardości. Każda partia ciała jest podtrzymywana indywidualnie. To dobry wybór.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

materac fandango kieszeniowy

Materac dosyć twardy, ale my takie lubimy. Bardzo wygodnie się na nim śpi, rano nic nie boli. Solidnie wykonany, mam nadzieję że posłuży kilka ładnych lat.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bardzo dobry wybór

Lubię twarfe materace i ten jest idealny

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Świetny

Materac jest zaskakująco tani, jak na długość gwarancji i jakość wykonania. Dobre, wygodne łóżko medyczne, w cenie na prawie każdą kieszeń. Warstwa kokosu dodatkowo dodaje twardości. Pokrowiec jest dobrze wykończony, nie ma kłopotu ze zdejmowaniem. Jestem zachwycony.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING
Rehabilitacyjny
Bestseller