• Wyprzedaż!
PAN MATERAC

Materac BODY LINE PAN MATERAC piankowy - WYPRZEDAŻ

4 275,00 zł 2 992,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 992,50 zł

Materac piankowy Body Line z kolekcji Pan Materac.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Body Line został zaprojektowany z myślą o nawet najbardziej wymagających użytkownikach. W modelu zastosowano cztery nowoczesne rodzaje pianek, które zapewniają wysoki poziom odpoczynku. Górna warstwa materaca to pianka Hydrolatex, składająca się z elastycznego materiału, połączonego z lateksem. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia nie tylko doskonałą elastyczność, ale także idealne dopasowanie do kształtu ciała użytkownika. Dodatkowo pianka ta przyczynia się do optymalnej równowagi między miękkością a podparciem. Kolejna warstwa to pianka Lavender, nasączona relaksującym olejkiem lawendowym. Dzięki temu materac posiada delikatny i kojący zapach, który sprzyja relaksacji i lepszemu snu. Ponadto w materacu zastosowano miękkie i sprężyste pianki Aqua Sleep oraz Nightfly, które zapewniają jeszcze lepsze podparcie ciała w trakcie odpoczynku. Materac Body Line zapewnia nie tylko wyjątkowy komfort, ale także spełnia najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.
UWAGA! Materac nowy, niemedyczny. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Materac Body Line Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
PAN MATERAC