KARIBIAN DESCANSO

Materac ICEBERG 2.0 COOLER KARIBIAN DESCANSO piankowy

3 875,00 zł

Ergonomiczny 5-strefowy materac Iceberg 2.0 Karibian Descanso piankowy zatrzymujący chłód.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Iceberg 2.0 z kolekcji Gold marki Karibian Descanso to komfortowy model stworzony z połączenia trzech różnych pianek, których właściwości wzajemnie uzupełniają się, tworząc ergonomiczne, dopasowane do anatomicznej budowy ciała podłoże zapewniające odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i możliwość regeneracji mięśni. Wyodrębniono w nim 5 stref twardości, dzięki czemu różne partie ciała otrzymują jeszcze bardziej dostosowane do swoich potrzeb podparcie. Materac Iceberg 2.0 Karibian Descanso jest dwustronny. Jedna ze stron, dedykowana do użytku latem, została wykonana przy zastosowaniu technologii Cooler. Specjalna chłodna tkanina ułatwi zasypianie i zapewni uczucie świeżości, gdy temperatura otoczenia jest wysoka. Z kolei druga strona charakteryzuje się cieplejszymi materiałami. Jest idealna na chłodne noce. Boczne wzmocnienia w postaci pasa okalającego wykonanego z pianki o dużej gęstości chronią krawędzie materaca. Wysokiej jakości materiały wykazują odporność na odkształcenia. Pokrowiec wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: pianka z pamięcią kształtu o gęstości 50 kg/m3. Pod wpływem ciepła i nacisku dostosowuje się do konturów ciała, zapewniając użytkownikowi anatomiczne podparcie. Po ustaniu oddziaływania ciężaru i temperatury powoli powraca do pierwotnego kształtu.
Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: miękki, sprężysty materiał, który odpowiada za odczucie otulenia, oraz redukuje nacisk na ciało, zapewniając przyjemny, regenerujący odpoczynek.
SPianka HR
Pianka HR: o gęstości 28 kg/m3 stanowiąca rdzeń materaca cechuje się wysoką elastycznością i trwałością. Przepuszcza powietrze. Tworzy środowisko niesprzyjające rozwojowi chorobotwórczych grzybów.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - twardy
Iceberg 2.0 Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Superior Stretch
Pokrowiec Superior Stretch: wykonany z elastycznego materiału znakomicie dopasowującego się do wkładu. Jego ekskluzywny design sprawia, że materac stanowi elegancki element wyposażenia sypialni. Posiada uchwyty dla łatwiejszego przenoszenia i obracania materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Materac piankowy Iceberg

Przesyłka bardzo szybko i sprawnie dostarczona. Sam materac jest zgodny z opisem. Śpimy na nim zaledwie kilka dni ale jest bardzo wygodny, wysoki, nie zapada się. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
dla par
KARIBIAN DESCANSO