Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GENERATION SEALY piankowy
  • Materac GENERATION SEALY piankowy
SEALY

Materac GENERATION SEALY piankowy

1 690,00 zł
Nowy produkt

Ekskluzywny materac Generation z wkładem z nowoczesnych pianek zapewniających zdrowy i komfortowy wypoczynek.

Rozmiar:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Materac Generation od producenta Sealy jest nowoczesnym materacem przy produkcji którego wykorzystano innowacyjne rozwiązania. Podstawę materaca stanowią dwie warstwy wysokiej jakości pianki Sealy o grubościach 5 i 8,5 cm. Jest to materiał, który charakteryzuje się podwyższoną sprężystością i wytrzymałością na odkształcenia. Dodatkowo pianka świetnie przepuszcza powietrze, dzięki czemu w obrębie materaca nie gromadzą się kurz i roztocza. Warstwę wierzchnią materaca tworzy wiskoelastyczna pianka Sealy Comfort Sense™ o grubości 6 cm, której właściwości zapewniają idealne dopasowanie do sylwetki użytkownika, dzięki czemu podczas snu redukowane są punkty naciski co wpływa na komfortowy i odprężający sen. Niewątpliwą zaletą materaca Generation jest technologia wsparcia lędźwiowego, która zapewnia dodatkowe wzmocnienie w centralnej części materaca. Materac wyposażony został w bawełniany pokrowiec wewnętrzny oraz w antyalergiczny pokrowiec zewnętrzny, w którym dodatkowo wykorzystano materiał 3D usprawniający cyrkulację powietrza. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyprać. Wkład materaca objęty został gwarancją na 5 lat.

Pianka Selay Comfort Sense
Pianka Sealy Comfort Sense™: wiskoelastyczny materiał, który dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika zapewniając stabilne i zdrowe podparcie na całej długości. Dodatkowo redukuje punkty nacisku gwarantując odprężający sen.
Pianka Sealy
Pianka Sealy: mikrokomórki budujące piankę zapewniają doskonałą przewiewność materiału, dzięki czemu materace w których zastosowaną tego rodzaju piankę charakteryzują się wysoką higienicznością. Zaletą pianki Sealy jest również jej wytrzymałość oraz sprężystość.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - twardy
Generation - budowa
Pokrowiec Generation
Pokrowiec: elegancki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych. Doskonale chroni materac przed zanieczyszczeniami i zabrudzeniami. Charakteryzuje się świetną przepuszczalnością powietrza, która usprawniona została w dolnej części materiałem 3D. Pokrowiec wyposażony z zamek rozdzielczy ułatwiający zdejmowanie w celu wyprania.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
twardy
Producent:
Sealy
SEALY