Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MARS DUO ROYAL COIL piankowy
  • Materac MARS DUO ROYAL COIL piankowy
  • Materac MARS DUO ROYAL COIL piankowy
ROYAL KOIL

Materac MARS DUO ROYAL COIL piankowy

2 073,00 zł
Nowy produkt

Materac Mars Duo wykonany z pianki Comfort Foam i Memory z antyalergicznym pokrowcem.

Rozmiar:
Dostępny w ok. 8 tygodni
Ilość:

Mars Duo jest materacem który doskonale redukuje nacisk ciała. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu gęstej warstwy pianki Comfort Foam o wysokości 15 cm oraz 7 cm warstwy pianki Memory. Właściwości obu pianek wpływają na równomierne rozłożenie masy ciała na większą powierzchnię, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła wydzielanego przez użytkownika. Do materaca dołączony został pokrowiec, który w znacznym stopniu przyczynia się do odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz produktu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowatorskiego pasa wentylacyjnego, którego dodatkowym zadaniem jest odprowadzanie nadmiernego ciepła z wnętrza. Uchwyty ułatwiają przenoszenie materaca. Całkowita wysokość materaca 26 cm. Produkt objęty jest gwarancją na okres 10 lat.

Pianka Memory
Pianka Memory: jest to materiał reagujący na temperaturę oraz nacisk ciała, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Pianka po ustaniu nacisku powoli wraca do swojej pierwotnej formy. Struktura pianki zapewnia bezpieczeństwo przed gromadzeniem się roztoczy, kurzu oraz innych czynników alergicznych. Zaletą pianki jest jej trwałość przez co nadaje się do wieloletniego użytku.
Pianka Comfort Foam
Pianka Comfort Foam: właściwości pianki zapewniają idealne dopasowanie do kształtu ciała pod wpływem ciepła oraz stabilne podparcie kręgosłupa na całej długości. W połączeniu z pianką Memory tworzy trwały, wysokiej jakości produkt zapewniający komfortowy sen.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średni
Mars Duo Royal Coil
Pokrowiec Mars Duo
Pokrowiec: wysokiej jakości pokrowiec wykonany z tkaniny zapewniającej przewiewność dzięki której materac zachowuje świeżość przez długi okres czasu. Dodatkowym udogodnieniem jest pas wentylujący, który sprzyja cyrkulacji powietrza odprowadzając nadmiar ciepłego powietrza. Wyposażenie w uchwyty ułatwia przenoszenie. Pokrowiec nadaje się do prania.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
10 lat
Status medyczny:
nie
Producent:
Royal Coil
ROYAL KOIL