Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac ESSENCE ROYAL COIL kieszeniowy
  • Materac ESSENCE ROYAL COIL kieszeniowy
  • Materac ESSENCE ROYAL COIL kieszeniowy
ROYAL KOIL

Materac ESSENCE ROYAL COIL kieszeniowy

7 873,00 zł
Nowy produkt

Wkład materaca Essence tworzą sprężyny typu Multipocket, które obłożone zostały warstwą pianki Hypersoft.

Rozmiar:
Dostępny w ok. 8 tygodni
Ilość:

Materac Essence od firmy Royal Coil jest materacem dla najbardziej wymagających osób ceniących sobie wysoki komfort wypoczynku. Łączy w sobie wygodę z eleganckim wyglądem. Trzon materaca stanowią wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe typu Multipocket. Każda ze sprężyn spakowana została do osobnej kieszeni dzięki czemu pod wpływem nacisku ciała sprężyny oddziałują indywidualnie. Zastosowanie takiego rozwiązanie wpływa pozytywnie nie tylko na komfort snu ale również na odpowiednie podparcie kręgosłupa. Jakość materaca potwierdza wykorzystanie bawełny i wełny jako dodatkowej warstwy wyścielającej sprężyny. Warstwę wierzchnią stanowi pianka Hypersoft Foam, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Cały produkt cechuje się przewiewnością dzięki czemu zapewniony jest dostęp świeżego powietrza do wnętrza. Efektem jest wydłużona żywotność materaca. Produkt objęty został wieloletnią gwarancją od producenta. Wysokość materaca to ok. 33 cm.

Sprężyny InterActive
Sprężyny multipocket: gęsto ułożone sprężyny w osobnych kieszeniach. Efektem takiego zastosowania jest doskonała elastyczność punktowa, która wpływa na odpowiednie podparcie ciała w miejscu nacisku.
Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Hypersoft: jest materiałem, który dzięki swoim właściwością zapewnia odpowiednie podparcia ciała w trakcie wypoczynku. Cechuje się wysoką przewiewnością dzięki czemu zachowana zostaje higieniczność całego produktu. Zapobiega gromadzeniu się kurzu oraz roztoczy.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 33 CM
Twardość - średni
Essence Royal Coil
Pokrowiec Essence
Pokrowiec: elegancki pokrowiec wykonany z przyjemnego w dotyku materiału jakim jest adamaszek. Cechuje się przewiewnością dzięki czemu świeże powietrze dociera do wnętrza materaca. Uchwyty w jakie wyposażony został pokrowiec ułatwiają przenoszenie materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
33 cm
Gwarancja:
10 lat
Status medyczny:
nie
Producent:
Royal Coil
ROYAL KOIL