Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Janpol Lio dziecięcy
  • Materac Janpol Lio dziecięcy
  • Materac Janpol Lio dziecięcy bez pokrowca
  • Materac Janpol Lio dziecięcy w pokrowcu
JANPOL

Materac LIO JANPOL dziecięcy

619,00 zł
Nowy produkt

Materac Lio to gwarancja wygodnego i zdrowego snu dla Twojego dziecka.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac LIO JANPOL dziecięcy Rozmiar: 60x120, Pokrowiec: Puroactive 4 619,00
Materac LIO JANPOL dziecięcy Rozmiar: 70x140, Pokrowiec: Puroactive 2 659,00

Materac Lio od producenta Janpol to jedna z propozycji z najnowszej kolekcji skierowanej do najmłodszych użytkowników. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dobór odpowiedniej powierzchni spania dla dziecka w pierwszych latach życia. Dzięki wykorzystanym materiałom materac Lio spełni swoją funkcję zarówno w przypadku niemowlaków, jak i nieco starszych dzieci. Stabilność i odpowiednie podparcie ciała jest zasługą wykorzystania perforowanej pianki poliuretanowej, która stanowi podstawę całej konstrukcji. Pianka tworzy idealną bazę dla nowoczesnego materiału Ocean Blue o właściwościach termoregulacyjnych. W strukturze materiału zawarte zostały specjalne kapsułki, które wchłaniają wydzielane przez dziecko ciepło, redukując przy tym wilgoć gromadzącą się we wnętrzu materaca. Ocean Blue to pianka o właściwościach antyalergicznych, która charakteryzuje się świetną przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu we wnętrzu materaca zachowane zostaje świeże i czyste środowisko snu. Warto zaznaczyć, iż materac posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka, która potwierdza jakość i bezpieczeństwo wykorzystanych materiałów. Materac Lio zapewni wygodny i zdrowy sen dla Twojego dziecka.

Lateks Ocean Blue
Lateks Ocean Blue: innowacyjny materiał, w którym zawarte zostały specjalne kapsułki pochłaniające nadmiar wilgoci oraz regulujące temperaturę podczas snu, dzięki czemu w obrębie materaca zachowana zostaje świeżość i czystość, która przekłada się na zdrowy i komfortowy sen. Ocean Blue to przyjemny i delikatny dla skóry materiał o właściwościach antyalergicznych.
Pianka poliuretanowa
Pianka Energy Foam: trwała i lekka pianka, która stanowi idealną bazę dla lateksu Ocean Blue. Zapewnia stabilne i zdrowe podparcie ciała, redukując efekt zapadania się. Dzięki niebywałej odporności na odkształcenia pianka charakteryzuje się wieloletnią żywotnością.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 12 CM
Twardość - średni
Julia - budowa
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: w dzianinie pokrowca zawarte zostały aktywne probiotyki, które redukują ilość roztoczy i kurzu domowego o niemal 94%. Tkanina pochłania nadmiar wilgoci oraz stanowi skuteczną barierę przed rozwojem i gromadzeniem alergenów, która potwierdzona została licznymi badaniami. Producent zaleca odświeżanie pokrowca w pralce w temperaturze do 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
12 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
JANPOL