Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Vigo New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Vigo New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Vigo New Elegance tapicerowane z pojemnikiem na pościel
NEW ELEGANCE

Łóżko VIGO NEW ELEGANCE tapicerowane

1 741,00 zł

Praktyczne łóżko Vigo New Elegance z możliwością wyboru pojemnika na pościel.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Gustowne tapicerowane łóżko Vigo marki New Elegance to połączenie wyjątkowego komfortu użytkowania, solidnego wykonania i klasycznej elegancji. Łóżko Vigo składa się z przestronnej podstawy oraz wysokiego, komfortowego wezgłowia, które zapewnia optymalne i wygodne oparcie podczas codziennego wypoczynku. Szeroki wybór tkanin i skór ekologicznych obicia pozwala na zakup produktu w całości dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji. Łóżko Vigo marki New Elegance jest dostępne w czterech różnych wariantach szerokości oraz w wersji z dodatkowym praktycznym pojemnikiem na pościel i metalowym stelażem.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Vigo New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE