Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko FUTURA NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko FUTURA NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko FUTURA NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko FUTURA NEW DESIGN tapicerowane

1 360,54 zł
Nowy produkt

Atrakcyjne łóżko Futura New Design dostępne w wersji z unoszonym stelażem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżka tapicerowane dzięki swojej uniwersalności nie wychodzą z mody od wielu lat. Modele oferowane przez markę New Design to elegancja i gwarancja jakości na najwyższym poziomie. Łóżko Futura posiada geometryczne przeszycia na całej powierzchni. Jego panel tylny jest wystarczająco wysoki, by można było się o niego wygodnie oprzeć gdy siedzimy w łóżku. Prostota łóżka Futura uzupełniona o odpowiednie dodatki sprawi, że produkt świetnie wpasuje się w niemalże każdą stylizację. Można zamówić sobie na specjalne życzenie pikowanie wezgłowia kobiecymi kryształami lub dekoracyjnymi guzikami. Kolor i rodzaj materiału obiciowego należy wybrać z bardzo bogatego wzornika oferowanego przez producenta. Jeśli chcemy, by łóżko Futura New Design spełniało dodatkowo funkcję pojemnika na pościel, trzeba wybrać model właśnie w takim wariancie. Producent oferuje także wykonanie tego modelu na indywidualne zamówienie, dzięki czemu wybrać będziemy mogli nie tylko odpowiadającą nam długość i szerokość łóżka, ale również wysokość boków i wezgłowia. Do dokupienia są także niestandardowe nóżki typu Prestige.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Futura

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW DESIGN