Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko GUANA NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko GUANA NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko GUANA NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko GUANA NEW DESIGN tapicerowane

1 476,00 zł
Nowy produkt

Stylowe łóżko Guana New Design z wysokim wezgłowiem i ciekawym pikowaniem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżko Guana to jedna z propozycji łóżek tapicerowanych prezentowanych przez markę New Design. Podobnie jak w przypadku innych modeli o jego charakterze świadczy wysoki panel tylny z pikowaniem chętnie stosowanym w tych rodzajach łóżek. Odpowiedniej formy estetycznej można nadać mu decydując się na ozdobienie wezgłowia eleganckimi guzikami lub efektownymi kryształami. Chcąc zachować nienaganny ład w sypialni warto zastanowić się też nad łóżkiem z pojemnikiem na pościel. Klient do wyboru ma wiele tkanin obiciowych w bogatej gamie kolorystycznej oraz trzy modele nóg typu standard. Dodatkowo osobno zakupić może pasujące do modelu nogi Prestige. Jeśli wymiary standardowe łóżka Guana nie pasują do naszej sypialni, możemy zamówić produkt na wymiar. Zmianie w takim wypadku może ulec wysokość panelu tylnego, boków lub ramy na materac.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Guana

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW DESIGN