Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Selfoss Pan Materac tapicerowane
  • Łóżko Selfoss Pan Materac tapicerowane
  • Łóżko Selfoss Pan Materac tapicerowane
PAN MATERAC

Łóżko SELFOSS PAN MATERAC tapicerowane

2 543,00 zł

Łóżko Selfoss Pan Materac z pikowanym wezgłowiem i przednią częścią w małe kwadraty. Łóżko dostępne w wersji z pojemnikiem na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Tapicerowane łóżko Selfoss Pan Materac to doskonała propozycja do eleganckich i stylowych sypialni. Łóżko Selfoss wyróżnia się oryginalnym wezgłowiem oraz przednią częścią pikowaną w małe kwadraciki. Jest to idealny wybór do klasycznych sypialni zaaranżowanych w nowoczesnym stylu. Wyjątkowy design w połączeniu z możliwością dostosowania łóżka pod względem kolorystyczny i funkcjonalnym pozwala stworzyć doskonałą przestrzeń do codziennego wypoczynku zarówno podczas snu, jak i w ciągu dnia. Łóżko Selfoss dostępne jest w wielu rodzajach tkanin obiciowych oraz możliwością wyboru wersji z pojemnikiem lub bez.
Wymiary łóżka:
- grubość zagłówka – 11 cm
- grubość boku – 8 cm
- wysokość ramy – 30 cm

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Selfoss Pan Materac

Łóżko Selfoss Pan Materac

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PAN MATERAC